Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na plátně, 55 x 66 cm, signováno vpravo dole, zezadu opatřeno štítkem ČFVU s určením.Malíř krajinář, studoval u O. Nejedlého na AVU v Praze.Autor viz T 2/603, TD 198, V 4/467, Ch 18/138.